TJ LUDKOVICE, 2018-2019
Uživatel: Heslo:
Registrovat Přihlásit

Vítejte na stránkách TJ Ludkovice

Fotbal má v Ludkovicích dlouholetou tradici a jeho zrod spadá až do období před druhou světovou válkou. O samotných počátcích nemáme příliš mnoho zpráv, a proto uvítáme jakékoliv fotografie či vzpomínky pamětníků, které nám pomůžou zaplnit tato bílá místa v naší historii.

Novodobá historie ludkovické kopané se datuje k roku 1968, kdy se naši otcové a dědové rozhodli založit v naší obci tělovýchovnou jednotu. Obrovským dílem k tomu přispěli dlouholetý předseda p. Ivanovský, p. Tomala K., p. Kunorza A. st., p. Konečný A., p. Talaš V., p. Kunorza L. a mnozí další. Díky nim můžeme chodit v neděli v Ludkovicích na fotbal, hodnotit výkony hráčů, radit trenérovi, kritizovat rozhodčí, scházet se s přáteli a tím i podporovat duch pospolitosti.

S příchodem věku informačních technologií a internetu se před námi všemi otevřely netušené prostory a snahou tvůrců stránek FC Ludkovice je pokusit se využít všech těch možností, které nám svět bitů a bajtů skýtá. Na našem webu tak naleznete nejenom komentáře, články či detaily k právě odehraným zápasům, ale i rozsáhlý archív zápasů a hráčů, který se navíc neustále rozšiřuje. Nechybí ani fotogalerie, dobové fotografie, videogalerie, rozhovory či čtenářské soutěže.

Věříme, že se Vám bude na našich stránkách líbit. Petr Pančocha